Hakkımda

Fotoğrafım
İSTANBUL, Türkiye
Beybuz buz imalatı sektöründe lokomotif sayılacak kuruluşlardandır.Mekan sahiplerinin,catering firmalarının,barmenlerin ve barmaid'lerin tercih sebebi olması onur kaynağımızdır. Tercih sebebi olmamızın baş prensipleri,güvenilir imalat koşullarımız,yılların tecrübesine dayanan profesyonelliğimiz,esnek tahsilat koşullarımız ve şartlar ne olursa olsun müşterilerimizi buz'suz bırakmamamızdır.Buz imalatımız Türk gıda kodeksine uygun olarak,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının G34-6987-00001 sayılı izni ile hijyenik ortamda hassas olarak üretilip,gerek medya gerekse değerli müşterilerimiz tarafından sürekli ziyaret edilmektedir. Beybuz'un kuruluşu 1993 senesine dayanır,önceleri küçük kapasite ile buz üretimi yapan Beybuz 2000'li yıllara sektöründe lokomatif sayılan firmalar arasında girmeyi başarmıştır.Beybuz şu anda güçlü buz üretim kapasitesi,bilişim ve lojistik alt yapısı ile İstanbulun eğlence mekanlarına buz ihtiyaçları konusunda kalıcı,güvenilir çözümler sunmaktadır.

23 Mayıs 2021 Pazar

Beybuz - Hakkımızda 05382423345

 BEYBUZ, 1993 yılından itibaren buz imalatı yaparak İstanbul'a buz tedarik etmektedir. Bu sayede 2000'li yılların başında buz tedarilçileri arasında lokomatif  buz firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Bizler ''Türk Gıda Kodeksine'' uygun olarak Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile hijyenik ortamda ve hassas bir şekilde buz üretimi yapıp, gerek medya gerekse değerli müşterilerimiz tarafından sıkça ziyaret edilmekteyiz.Yüksek tonajlı buz üretim kapasitesi, bilişim ve lojistik alt yapısı ile İstanbul içerisinde bulunan tüm eğlence mekanlarına buz tedarikleri konusunda kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Mekan sahiplerinin, etkinlik firmalarının ve barmenlerin bizleri sıklıkla tercih ediyor olması markamızın en büyük onur kaynağıdır.

Ürettiğimiz buzlara ait içme suyu arıtma sistemlerinden geçirilerek tanklarda dinlendirildikten sonra yenilikçi teknolojiye sahip profesyonel buz makinelerine yönlendirilir ve el değmeden buzlarımız üretilir. Otomatik paketleme sistemi ile paketlenir ve minimum -18 derecede şoklanarak satış noktalarına ulaştırılır.Aynı zamanda imalatımız ağırlıklı olarak hazır küp buzlardan oluşmaktadır. Beybuz aynı zamanda hazır poşet buzlarının yanı sıra müşterilerine özel kokteyl buzları ile de çeşitli çözümler sunmaktadır.

Siz de, size sunacağımız çözümlerden faydalanmak, 7/24 acil buz ihtiyacınızda ,mekanlarınızı ve etkinliklerinizi ferahlatmak için bizlerle hemen iletişime geçin!

Hiç yorum yok: